U largua nga Klani në Top, Fifi e pranon se Top Channel është më i mirë

Largimi i këngëtares së “Xing-ut”, për tek një tjetër emision, “Shiko Kush Luan” me Luana Vjollcën, bëri zhurmë mediatike.Fifi lëvizi për në Top bashkë me bandën e saj.E pyetur në mënyre direkte nga Luana se ku ndihej më mirë, Fifi është përgjigjur shumë qartë dhe me “diplomaci”, “Të më fali Klani, por Topi jam më mirë”! Fifi është munduar ta anashkalojë këtë situatë duke hedhur edhe batuta, “ Duke qenë se shumë persona në Klan po martoheshin, e pashë të arsyeshme të lëviz”.