Gazetari i dhuron, live, të brendshmet Iva Alikos

Iva Aliko ka qenë e ftuar në një emision në Kosovë, “Kojshia Show”, dhe në këtë dalje ajo kishte zgjedhur një veshje shumë provokuese.

Gjatë intervistës gazetari e pyet nëse kishte veshur të brendshme apo jo, dhe Iva i përgjigjet negativisht.

“Kishim bërë plan me stafin të të blejmë një palë të brendshme dhe t’i kemi blerë”, i tha Sadri Imeri Ivës dhe nxorri nga xhepi i xhaketës një palë të brendshme.

Iva në fillim u befasua por më pas e mori me sportivitet batutën e tij.

ImageImage