Bebe Rexha do të performojë në American Music Awards

Bebe Rexha pritet që të jetë një nga performueset në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards. Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be”, i cili u lançua kohë më parë. Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se do të performojë këtë të diel bashkë me këtë grup dhe se versionin e performancës do ta lansojë për shkarkim për të gjithë adhuruesit e saj. Bebe Rexha konsiderohet një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore.