Foto+Video/ Eksluzive nga stadiumi ku pritet të nisë përballja e 10-të Turqi-Shqipëri

Sot në orën 18:30 Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësore kundër Turqisë.

E ndërsa formacionet bëhen gati të zbresin në fushën e blertë, “Koha Jonë” sjell pamjet e para ekskluzive nga stadiumi ku pas 1 ore e gjysëm do të nisë dhe përballja e 10-të mes dy përfaqësuesve. / H.M