Instagram “zbulon” një tjetër ruse (FOTO)

Me pasionin për shpejtësinë mbi dy rrota dhe me linjat e saj trupore, ka tërhequr vëmendjen nëpër rrjetet sociale, ku numëron miliona ndjekës.

Instagram “ka zbuluar” një tjetër modele ruse. Nina Serebrova është jashtëzakonisht aktive nëpër platformat sociale, veçanërisht në Instagram, ku poston vazhdimisht foto provokuese për ndjekësit e saj.

Nina është modele e Philip Plain Sport dhe në përshkrimin që i bën vetes thotë se veç këtij profesioni adhuron edhe motorat sportivë e shpejtësinë.