Demi Rose e ekzagjëron

Demi Rose gjithmonë kërkon që të tërheqë vëmendjen duke ekspozuar format e saj bombastike.

Por me daljen e saj të fundit modelja e ka ekzagjeruar dhe ka guxuar shumë.

Ylli 22-vjeçar është shfaqur në festën e organizuar nga revista Sixty6  e veshur me një fustan të zi të gjatë të çarë tek këmba dhe me dekolte shumë të hapur.

Demi dukej mjaft provokuese dhe tërheqëse duke siguruar vëmendjen e të gjithëve.