LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. “BalkanWeb” mëson se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit.

Nga ngjarja e djeshme që tronditi Lushnjën dhe mbarë opinionin publik, përveç Hoxhës, humbi jetën edhe Zamir Latifi, si dhe u plagos Marius Xhepexhiu dhe një kalimtar i rastit.

Burime për “BalkanWeb” raportojnë se Shkurti ka deklaruar se në kohën kur ndodhi ngjarja ishte tek berberi.

 

 

 

 vijon…