Ky është gjoks!

Ky është gjoks! Këngëtarja e njohur së fundmi ka shokuar. Ajo është shfaqur në prapaskenat e fotosesionit të saj të fundit, shkruan GazetaBlic.

Por, në minutën e 03:18 ajo çfarë shohim është gjoksin e Morinës i cili është me përmasa gjigande.

Fjolla njihet për pamjen e saj tejet seksi ku edhe në klipet dhe postimet e saja në rrjetet sociale shfaqet shumë provokative ku edhe komentet nga njdekësit e saj janë të shumta.

Image