Rita Ora i nxjerr të gjitha

Ajo gjithmonë guxon me veshjet e saj dhe njihet për stilin e veçantë.

Por zgjedhja e fundit e veshjes ishte pak e rrezikshme, pasi Rita Ora zbuloi më shumë se ç’duhet ndërsa po xhironte për videoklipin e saj të ri muzikor në New York.

Këngëtarja mbante veshur në fustan të shkurtër të prerë dhe çizme të gjata mbi gjunjë. Por ndërsa realizonte koreografinë 26-vjeçarja ka zbuluar të brendshmet e saj.