Capital T ft 2Po2 publikojnë “Ulu”, goditje për reperët rivalë (VIDEO)

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës. “Ulu”, titullohet kënga më e re nga dyshja e njohur. Teksi dhe melodia janë realizuar nga vetë reperët. Kjo është një këngë pak më “gangsta” e reperëve, nëpërmjet të cilës Capital T dhe 2PO2 thumbojnë për rivalët e tyre, ose më saktë mund të konsiderohet një goditje pikërisht për këta të fundit.