VIDEO/ Video që po thyen rrjetin, ministrit i bien pantallonat

Ishte nisur të diskutonte mbi armët bërthamore, por ministri i Mbrojtjes në Pakistan, Khurram Dastgir, është gjendur në një situatë qesharake kur papritmas i janë zbërthyer pantallonat teksa po bëhej gati të hynte në makinë.

Pamjet janë filmuar dhe më pas duke bërë xhiron e botës.