Vajza e Ornela Mutit poston të pasmet e së ëmës në Instagram

Ornela Muti është një nga aktoret më të bukura dhe më në formë, ndonëse vitet kanë kaluar. Për shkak të një incidenti, aktorja e famshme italiane, është vënë në qendër të rrjeteve sociale. Kjo për shkak të vajzës së saj Naike Rivella, e cila ka bërë bëmën e radhës duke fotografuar të pasmet e nënës së saj teksa ishte e ulur në verandën e shtëpisë së saj në Formelo të Romës. Kjo për të treguar që e ëma megjithëse ka jo pak vite mbi supe, mbetet si një vajzë e re.

View this post on Instagram

Ornella Muti, in déshabillé -photo stolen, by me 😬😬😬😬😬 in the magical bnb in Formello – people see her as diva- I see a healthy beautiful strong woman, that physically shows the life she leads- An example to follow for many… ! 💖💖💖💖💖❣️❣️❣️ OrnellaMuti immortalata in déshabillé in un suo momento intimo – photo rubata da #naikerivelli nascosta nel bednbreakfast più magico del Lazio a Formello – Mamma la vedono come una grande Diva- io la vedo soprattutto come una grande Donna- sana forte un esempio di armonia tra anima mente e corpo, da seguire.🙏🏻❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️@ornellamuti @rominabai @kaddarinalangstrumpf @elleluxibiza @morellanicoleserrao @blueeyedfamily @luciopresta @paolabaraleofficial @paolaperego17 @stefaniapanella @_e_r_iika @luciopresta @brunofaenza @hunt.brand @dagocafonal #ornellamuti wearing @victoriassecret

A post shared by Naike Rivelli (@naikerivelli) on