Njihuni me Lean! Irina Shayk nxjerr vajzën shëtitje në LA

Irina Shayk për herë të parë  ka lejuar që fytyra e vajzës së saj 4 muajshe të shihet në publik ndërsa po bënin shëtije së bashku në Los Angeles.

Supermodelja dhe Lea de Seine dukeshin shumë të entuziaste ndërsa shijonin kohën e bukur.

31-vjeçarja e ka marrë veten tërësisht nga lindja dhe është në superformë.