VIDEO/ Bëhen publike pamjet si po transportohen 15 ton kanabis nga Vlora në Tiranë. Ja kush e shoqëron

Janë bërë publike pamjet e ngarkimit dhe transportit të 15 tonëve kanabis sativa të kapur dje në fshatin Llakatund të Vlorës.

Video është bërë publike nga ish-kryeministri Sali Berisha në faqen e tij, duke publikuar edhe mesazhin e qytetarit që ka filmuar pamjet.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Qytetari dixhital informon:

“Pershendetje doktor. Droga nga Llakatundi po transportohet per ne Tirane me dy kamione te medhenje transporti shoqeruar me tre makina me civilesh dhe dy makina policie me fenelina”.

Shikoni videon e tij!