Kjo VIDEO tregon se femrat e duan pasurinë jo dashurinë…!

Dashuria është gjëja kryesore që një lidhje të ketë sukses. Por, bashkë me këtë ndjenjë vijnë edhe të mirat materiale. Këtë dukuri që femrat po e kanë lakmi pasurinë e dëshmon edhe kjo këngë.

Ky projekt muzikor në gjuhën ruse këndohet nga Timati dhe Egor Krid dhe videoklipi tregon se një vajzë është e pangopur dhe gjithçka që i intereson është pasuria.

“Ku jam unë, ku jeni ju”, u publikua në qershor të vitit të kaluar dhe ka arritur të mbledh afro 112 milionë klikime në Youtube.