Mihrije Braha lë “nam” në plazh (FOTO LAJM)

Këngëtarja kosovare Mihrije Braha është një ndër figurat më të njohura për publikun shqiptar anembanë botës.

Ajo është e njohur jo vetëm për zërin e saj dhe këngët e suksesshme por edhe për pamjen e saj dhe fizikun tërheqës.

Edhe pse është 50 vjeç, Mihrija vazhdon të kujdeset që të ketë një trup për t`u patur zxili edhe nga vajzat e reja.

Por kësaj rradhe e ka tepruar. Një foto e shpërndarë në rrjetet sociale, tregon këngëtaren e njohur e cila si duket ka nisur pushimet.

Si gjithmonë është duket shumë në formë me rrobat e banjos… por ajo ka veshur taka në plazh.

Nuk e dimë saktësisht, nëse këngëtarja por bën një videoklip apo thjesht ka preferuar ti veshë, por nëse është kjo e fundit, pa dyshim që është një zgjedhje e gabuar.