Brooklyn Beckham, prezanton librin fotografik në Londër

Fotot e tij do të bëhen një libër dhe ai e prezanton me nënën dhe babain e tij.David e Victoria Bekham pranë djalit Brooklyn në Londër për të prezantuar librin e tij fotografik ‘What I See’.

Me bluzë të bardhë dhe pantallona të errëta, djali i futbollistit dhe stilistes, shoqërohet nga prindërit dhe vëllezërit në këtë event.