Nora Istrefi bëhet nostalgjike, shikoni çfarë ka postuar

Një nga këngëtaret më të bukura dhe që shquhet për format trupore të jashtëzakonshme është këngëtarja Nora Istrefi të cilën sic duket e ka rrëmbyer nostalgjia.

Kështu ajo është rikthyer prapa në kohë, përmes dy fotografive që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, duke kujtuar momentet kur Renee, ishte ende bebe.

Nora me të bijën kishin qenë protagonistet e një reklame të pelenave për bebe, dhe nga ajo video, këngëtarja duket se ka kujtime të mira.