“Bandat e PS blejnë vota në Durrës!”

Ish-Kryeministri, Sali Berisha ka denocuar presioni e PS dhe blerjen e votave në qytetin e Durrësit

Postimimi i Berishës në Facebook:

“Bandat e PS blejne vota ne Durres!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

“Pershendetje Doktor.Ne Durres perfaqesues te PS po shperndajne para duke u thene votuesve te PD te dorezojne kartat per te mos votuar.Kete info e mora nga banore te Spitalles te cilet thone nuk dime ku te ankohemi se tek kjo polici nuk kemi besim”.

Loading...