Fustani 12 mijë dollarësh i Nicole Kidman

Është e vështirë të besohet që ajo është afër 50- ave. Aktorja e njohur Nicole Kidman është shpallur tashmë australiania më e pasur në botën e biznesit. Raportohet se të ardhurat e saj shkojnë mbi 347 milion dollarë.

Në New York , të hënën mbrëma u zhvillua ceremonia e CFDA-së,  ku Nicole u shfaq me një super fustan, vlera e të cilit mendohet se shkon deri në 12 mijë dollarë.

49- vjeçarja kishte veshur një fustan të zi të kombinuar me sandale me taka të zeza. Aktores nuk mund ti mungonte dhe një  gjerdan diamanti në qafën e  saj.