CFDA Fashion Awards 2017, sfida e dekoltesë mes Nicole Kidman dhe Meg Ryan

Të shumtë kanë qenë të ftuarit e mbrëmjes gala për CFDA Fashion Awards 2017, konsideruar si Oscari i modës.
Në Hammerstein Ballroom të New York, në tapetin e kuq kanë sfiluar personazhe ndërkombëtare nga top modele si Bella dhe Gigi Hadid, Adriana Lima, Heidi Klum dhe shumë artiste të famshme si Nicole Kidman, Diane Kruger, Meg Ryan Kerry Washington, Kate Bosworth.