Njihuni me tifozen seksi të Real Madrid

Mirtha Sosa është një vajzë që u bë e njohur në rrjetet sociale prej fotografive joshëse që publikonte, duke mbështetur skuadrën e futbollit Real Madrid.

Ajo ka postuar 33 fotografi në Instagram ndërsa mbante të veshur bluzen e Real dhe nxirrte në pah linjat e saj.

Mund të themi se është një ndër tifozet më seksi që ka patur skuadra spanjolle.

Mendohet se ajo do të jetë në stadium gjatë finales së madhe të Champions League duke mbështetur skuadrën e saj.