65-vjeçari i jep fund jetës në Tiranë

Një 65-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë ditën e sotme në Tiranë.

Sipas policisë, ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kodër Kamzë. Policia bën të ditur se nga hetimet bëhet fjalë për një vetëvrasje.

Dyshimet janë se 65-vjeçari N.P., mund të ketë qenë në gjendje të rënduar psikologjike dhe në depresion, në momentin që ka vendosur ti japë fund jetës.

65-vjeçari ndërroi jetë në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.