Jozefina Topalli kujton njeriun që i besonte më shumë: Sot 4 vite që nuk je më!

Jozefina Topalli nëpërmjet një postimi në Facebook ka kujtuar këshilltaren e saj gjatë kohës që deputetja e PD drejtonte Kuvendin e Shqiperisë. “Linda Ihsani, është njeriu që i besoja çdo gjë. Ishte ndër ata njerëz që rrallë i takon në jetë,” shkruan Topalli.

Statusi i plotë

Kjo ne foto eshte Linda Ihsani.
Njeriu qe i besoja cdo gje, kur isha ne krye te Kuvendit.
Sot behen 4 vite qe Linda nuk eshte me.
Idealiste, e ditur , e vertete, trime…
Ishte nder ata njerez qe rradhe i takon ne jete, e aq me pak ne politike.
Sa here e kam menduar dhe kujtuar edhe ditet e fundit, kur me thoshte:
” … jemi lloj ne shuarje”..