Majlinda Bregu në parlament, si modelet në pasarelë (FOTO)

??????????

Deputetja demokrate gjithnjë është veçuar për stilin e saj sipas modës. Paraqitjet e ish-ministres së Integrimit janë komentuar shpesh për kombinimin me shije dhe jo rrallë, për çmimet e kripura që mendohet se veshjet e saj kushtojnë.

Nga çantat lëkure tek këpucët ekstravagande, Majlinda Bregu duket se e ka kthyer në armë të fortë look-un e saj.

Ja ku e shohim ish-ministren në një parakalim në oborrin e Parlamentit (me gjasë në kohën kur opozita ndiqte seancat plenare).

Një paraqitje street style, kombinuar deri në detaj, aq sa duket si pozë për paparazzin për të evidentuar takën e veçantë të këpucëve të saj.

@m.bregu @mesila_d

A post shared by Erdi Mara 📷️️️️️️ (@e_m_photography_) on

An idea running through the mind… ©Hamza Hatika @hd_red_carpet

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on

Une dhe Tefta:) 😘😍 @tncouture

A post shared by Majlinda Bregu (@m.bregu) on