Rrëfimi i modeles: Dybala i fejuar, por më ka shkruar në WhatsUpp

Lucia Rubio, ish-e fejuar e futbollistit Mauricio Isla (ish-lojtar i Juventus dhe tani aktivizohet te Cagliari), është një modele e njohur për publikun për rolin e saj të ri në revistën Playboy.

Ajo ka rrëfyer në një intervistë se është kontaktuar nga sulmuesi i Juventus, Paulo Dybala në WhatsApp.

“Por ai është i fejuar. Ai është një djall i mirë. E njoh që kur ishim fëmijë në Cordoba, por i jam përgjigjur vetëm si mike” – tha ajo.

A është kjo e gjithë e vërteta? Për më tepër si do ta përjetojë këtë deklaratë Antonella Cavalieri, e fejuara historike e lojtarit argjentinas?

Image result for lucia rubio

Image result for lucia rubio

Image result for lucia rubio

Image result for lucia rubio

Image result for lucia rubio

Image result for lucia rubio