Emily Ratajkowski “ndez” Malibu-në

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë dhe për këtë gjë fotot flasin vetë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Emily Ratajkowski e cila është fotografuar në Malibu.

Modelja 25 vjecare është duke pushuar me të dashurin e saj.