Ylli i Hollivudit i bën shqiptares dhuratën më të bukur për Shën Valentin

Ylli i hollivudit ka ndaluar për drekë në restorantin e shqiptares në Zvicër, në ditën e Shën Valentinit.

Nuk mund ta besoj se Keanu Reeves ishte në restorantin tim,” –tha Neta Beçiri, pronarja e restorantit Schäfli në Bütschwil.

Aktori i ‘John Wick’ është treguar shumë miqësor dhe i komunikueshëm me Netën, duke i lënë dhe një autograf për picën si ‘Pica më e mirë.’

Për 31-vjeçaren kjo ishte dhurata më e bukur që mori për Shën Valentin. Ajo gjeti rastin që të bënte dhe një foto me aktorin e saj të preferuar.