Olta Gixhari ndez skenën

Olta Gixhari ka ndezur skenën me një kërcim shumë provokues me partnerin e saj, Ledjan Agalliaj.

Performanca titullohej “Crazy in love”, dhe aktorja është shfaqur mjaft provokuese me lëvizjet e saj në skenë.