Basha si rrallë herë, fotografohet me bashkëshorten (FOTO)

Jemi mësuar ti shohim vetëm në profilin e një politikani, të ashpër në deklarata. Por kreu i PD-së, Lulzim Basha, këtë të shtunë ka lënë mënjanë politikën, për të kaluar kohë me familjen.

Paraditen e kësaj të shtune Basha ëhtë fotografuar me bashkëshorten duke shëtitur nëpër Tiranë.

Basha dhe bashkëshortja e tij Aurela janë parë teksa ecin pranë qëndrës ETC. Edhe pse ditë pushimi, kreu i opozitës nuk ndahet nga celulari.