Falsifikonte pasaportat dhe vizat, kapet i dënuari me 4 muaj burg

Një shtetas i dënuar më herët për falsifikim të pasaportave apo vizave, tashmë ka rënë në prangat e policisë. Një ditë më parë është kapur 50 vjeçari Bashkim Hoxhallari, i cili ishte i dënuar me 4 muaj burg.

“Më datë 10.01.2017, u arrestua shtetasi në kërkim Bashkim Hoxhallari, 50 vjeç, banues në Tiranë, pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, e ka dënuar me 4 muaj burg, për veprën penale “Falsifikim të letërnjoftimeve, pasaportave apo vizave”…