Jennifer Lopez, 47 vjeç, mahnit me setin e ri fotografik

Jennifer Lopez ka mahnitur me setin e ri fotografik.

Këngëtarja 47 vjeçare dukej e mrekullueshme teksa ka pozuar pranë një pishinë për Harper’s Bazaar.

Mamaja e dy fëmijëve e veshur me bikini dhe veshje të ndryshme ka shfaqur format e saj perfekte.

3a7ac57c00000578-3946178-image-a-35_14793983081973a7ac60400000578-3946178-image-a-33_14793982992903a7ac61b00000578-3946178-image-a-34_1479398305248

/Oranews.tv/