Vildana Zeneli nuk ndalet

Modelja e njohur, Vildane Zeneli, e cila aktualisht po zhvillon karrierën e saj në SHBA, përpos që shpesh ka dalë me poza seksi dhe gjysmë të zhveshura, kësaj radhe vjen 100% nudo, shkruan Express.
Këto fotografi i ka realizuar në SHBA, ku i shihen vijat e trupit që i ka mjaft seksi.