Ilir Meta në plazhin e Jalës

Ilir Meta eshte kapur nga nje paparac ne plazhin e Jales ne plazh me Moniken.

Çifti Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi kanë gjetur disa momente të lira për tu relaksuar së bashku.

Në këtë foto, kreu i LSI dhe njëkohësisht kryetari i Parlamentit, duket krah bashkëshortes së tij, Monika Kryemadhi.

Ata janë fotografuar në Jalë, aty ku dhe u zhvillua Akademia e LRI. Ata kanë përqafuar njëri-tjetrin dhe të dy duken shumë të lumtur.