Ministrat e Ramës ndeshje kundër ambasadorëve të huaj në Tiranë

Ministrat luajtën mirë. E njohin triblimin. Por edhe e ruajtën b… pasi ambasadorët e kishin me qejf gjuajtjet në disa zona te ministrave!

Kush e ka humbur si lajm mund të marrë vesh se një pjesë e ministrave shqiptarë luajtën një ndeshje futbolli në stadiumin “Selman Stërmasi” me përfaqësues të ambasadave. Ndër më aktivët në fushë ishin ministri Tahiri që shënoi edhe një gol dhe deputeti Eduard Shalsi që shënoi dy të tjerë.

Ndeshja përfundoi 3-3 dhe nuk u gjuajtën penallti. Kryeministri Rama mungoi edhe si spektator ndërsa skuadrës iu bashkua edhe kryebashkiaku Veliaj.

IMG_9681

IMG_9844

IMG_9647

ee

IMG_9646

IMG_9764

IMG_9707

IMG_9678

 

IMG_9521

IMG_9743

IMG_9744

IMG_9745

bb

IMG_9589

IMG_9740

2016-07-07-08_41_58-Zbulon-aksidentalisht-tatuazhin_-Ministrin-shqiptar-e-bëjnë-me-Illuminati-n

errr

IMG_9812

IMG_9620

IMG_9525

IMG_9673

IMG_9666