Berisha e Basha nisen për kurbet….

Deputeti socialist, Taulant Balla thotë se teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe të Bashkimi Evropian bëjnë thirrje për të miratuar reformën në drejtësi, Berisha dhe Basha nisne për kurbet.

“SHBA dhe BE thirrje deputeteve te votojne Reformen ne Drejtesi

Ndersa Berisha dhe Basha nisen per kurbet…“, shkruan Balla.

Nuk dihet ende se çfarë nënkuptonte deputeti socialist, por reagimin e ka ilustruar me një foto të Berishës që duket se është në një avion.