Thika e grushta në mesnatë në Sarandë

Mesnatën e së premtes në Sarandë ka ndodhur një sherr mes të rinjsh. Disa prej tyre kanë përfunduar të plagosur në spital. Grindja me sende të forta dhe me doreza hekuri në një lokal pranë shëtitores së qytetit bregdetar.

Shkaku i konfliktit mes të rinjve ka qenë banal, ndërsa policia ka shoqëruar dy prej tyre në komisariat.