Madonna: Rita Ora një Sexy Bitch (FOTO)

 

Diva e muzikës Pop, Madonna aktualisht është në Gjermani, në Berlin ku po mban turin e saj të quajtur "Zemra Rebele". Surpriza e mbrëmjes siç e quan Madonna ka qenë këngëtarja me famë botërore, e mrekullueshmja me origjinë nga Kosova Rita Ora.

Siç shihet edhe nga fotot artistja e popit ndihen e ngazëllyer për pjesëmarrjen e Orës në turin e saj aq sa e quan dhe "kurvë", i vuri zjarrin skenës. Më vonë do të hamë një banane bashkë.

Në një foto të postuar në profilin zyrtar të artistes pop, është shoqëruar me diçiturën, Biondet po argëtohen në Berlin! Në njëjtin postim ka bërë dhe Rita Ora, një foto të shkëputur nga performanca në skenë, duke e shoqëruar me fjalën, Po ndajmë bananen me Madonnën.

Së fundi Orën po e shohim si mentore në super spektaklin për zbulimin e talenteve në muzikë X Factor Uk, dhe që është anëtare për kategorinë e vajzave.

 

R.Sh