Rita Ora do të blejë shtëpi në Kosovë

Rita besohet të ketë nisur procedurat, dhe madje flitet se shtëpia e saj do të jetë mjaft luksoze. Në këtë rajon superylli shqiptar do të ketë për fqinj edhe këngëtaren e njohur, Edona Llalloshi.

E ndërkohë këngëtarja nuk e lë pas dore muzikën, ajo është në pritje të albumit të saj të dytë.